28 березня 2017, 16:00
к. 327
СЕМІНАР ДОСЛІДНИКІВ
СХІДНИХ ФІЛОСОФІЙ
Засідання CІV
Тема засідання:
“Рейкі – духовна традиція
чи таємне товариство?”
Доповідач:
Ірина Валявко, к. ф. н.,
с. н. с. Інституту філософії НАН України,
н. с. УВАН у США,
практик-цілитель Рейкі II ступеня
ЗАПРОШУЄМО УСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ!
ТЕЗИ (див. детальніше)
Зараз у світі існує багато різноманітних духовних течій і напрямів. Деякі з них цілком закриті, таємні і часом небезпечні. Але більшість відкриті і спрямовані на самопізнання, самовдосконалення та розвиток людини. Серед останніх виокремлюється система Рейкі, що за останній час швидко набуває свого поширення.
“РЕЙ” – перекладається як дух, душа, абсолют, світло; “КІ” – сила, життєва енергія, потік. Таким чином, “Рейкі” – це певна універсальна життєва енергія, а також духовна система, що отримала визнання в багатьох країнах як система цілительства. Незважаючи на своє широке розповсюдження, вона достатньо молода – їй немає ще й 100 років. Засновником цієї системи став японський майстер Сенсей Мікао Усуі. Згідно історії виникнення Рейкі, Мікао Усуі в 1922 році, після 21-денної медитації на священній горі Курама в Японії, отримав ініціацію в Рейкі та цілительські символи і поніс ці знання у світ, створивши свою клініку і духовну школу Рейкі Усуі Ріохо (Usui System of Natural Healing або Reiki Usui Ryoho). Його учні розповсюдили цю систему поза межі країни.
На сьогоднішній день в Японії Рейкі застосовується на рівні з традиційною медициною. У багатьох західних країнах, серед яких Франція та Швейцарія, хворому виплачується медична страховка на отримання сеансів Рейкі. Свого поширення Рейкі набуло і в Україні, іноді асоціюючись з певною сектою, впливу якої треба уникати. Так що ж таке Рейкі – духовна система чи небезпечна секта? Це ми і розглянемо на нашому семінарі.
Під час доповіді будуть висвітлені такі питання:
- історія виникнення і розповсюдження Рейкі;
- символи Рейкі: їх значення та застосування;
- 5 життєвих принципів – щодення філософія системи;
- практика зцілення в Рейкі;
- чи має Рейкі слов’янське коріння;
- система Рейкі в моєму житті – досвід особистого свідчення.
Див.:
www.tdsf.kiev.ua/
http://community.livejournal.com/ukr_asia_philos
http://www.facebook.com/OrientalPhilosophiesSeminarKyivUkraine
Організатори:
Інститут філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України
відділ історії зарубіжної філософії
сектор історії східної філософії
Немає коментарів:
Дописати коментар